Den Burg

0 meldingen afgelopen 24 uur, waaronder buitenbrand en gaslekkage β€” #245 drukste gemeente, 70% minder dan vorige week.

Statistieken

0
meldingen afgelopen 24 uur
70.0% vs vorige week
Donderdag
drukste dag
13:00
piekuur
#245
in Nederland
Per dienst
Brandweer 13.5% Ambulance 83.3% Politie 2.4%
Per weekdag
MaDiWoDoVrZaZo
Per uur
06121823
Laatste 30 dagen

Meest voorkomend

Per dienst in Den Burg

Recente pieken

25 jun Β· 15:19–15:58 Den Burg

Woningbrand met gaslek Weverstraat Den Burg

Rond 15:19 uur brak een brand uit in een pand aan de Weverstraat in Den Burg. De brandweer rukte met spoed uit en escaleerde de inzet snel: meldingen spraken van een gaslekkage en tegen 15:38 uur werd GRIP 1 afgegeven vanwege een grote brand. Volgens NH Nieuws en Noordhollands Dagblad was sprake van een uitslaande woningbrand in een pand op de winkelstraat met gaslekkage. Omwonenden werden geΓ«vacueerd wegens het risico van explosies. Het dodelijke gevaar van het gaslek vereiste extra inzet: volgens AD.nl werd extra brandweer vanaf het vasteland naar Texel gebracht. Rond 15:45 uur was de brand onder controle. Een ambulance werd ingezet; details over eventuele gewonden zijn niet gegeven. De brand werd veroorzaakt door het gaslek in het pand.

9 meldingen in 39 min 17 nieuwsartikelen · 22m eerder
7 apr Β· 12:32–12:44 Den Burg

Medisch noodgeval Molenstraat Den Burg

Rond 12:32 uur kwam het alarmnummer binnen voor een medisch noodgeval aan de Molenstraat in Den Burg. Meerdere ambulances werden ingezet en rukten met hoge urgentie (A1) uit naar het adres. De brandweer assisteerde rond 12:43 uur met tilassistentie bij de ambulancemedewerkers. Het incident duurde ongeveer elf minuten en werd afgesloten met de uitritt van een vierde ambulance rond 12:44 uur. Details over de aard van het medische noodgeval en eventuele gewonden zijn niet bekend.

7 meldingen in 11 min 9 nieuwsartikelen · 115m eerder

Den Burg in het nieuws

Recente meldingen

Over Den Burg

Den Burg is een dorp in de gemeente Texel in de provincie Noord-Holland.

Lees meer op Wikipedia